Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Layout
ja: レイアウト

en: Error
ja: エラー

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Add another item
ja: 別のアイテムを追加

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Weight for row @number
ja: 行 @row のウェイト

en: Responsive
ja: レスポンシブ

en: @title (value @number)
ja: @title (値 @number)
