Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Error
sq: Gabim

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
