Plotly.js Graphing (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Error
sv: Fel

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Responsive
sv: Följsam

en: @title (value @number)
sv: @title (värde @number)
