Pluggable entity view builder (1.1.11) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Link
gu: કડી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ
