Pluggable entity view builder (1.1.11) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: User
te: వాడుకరి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య
