Pluggable entity view builder (1.1.12) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Comment
he: תגובה

en: Media
he: מדיה
