Pluggable entity view builder (1.1.13) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Media
ka: მედია
