Pluggable entity view builder (1.1.13) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Link
ne: लिङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Media
ne: मिडिया
