Pluggable entity view builder (1.1.13) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Comment
sk: Komentár

en: Media
sk: Médiá

en: Paragraph
sk: Paragraf
