Pluggable entity view builder (1.1.16) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
