Pluggable entity view builder (1.1.18) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Image
az: Şəkil

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Comment
az: Şərh

en: Card
az: Kart
