Pluggable entity view builder (1.1.18) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Comment
bs: Komentar
