Pluggable entity view builder (1.1.18) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Comment
eo: Komento
