Pluggable entity view builder (1.1.18) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: User
jv: Panganggo

en: Comment
jv: Komèntar
