Pluggable entity view builder (1.1.19) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Image
da: Billede

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Comment
da: Kommentar

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Card
da: Kort

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
