Pluggable entity view builder (1.1.19) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: User
hr: Korisnik

en: Comment
hr: Komentar

en: Media
hr: Mediji
