Pluggable entity view builder (1.1.19) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Media
hy: Մեդիա
