Pluggable entity view builder (1.1.19) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: User
ja: ユーザー

en: Node
ja: ノード

en: Comment
ja: コメント

en: Media
ja: メディア

en: Card
ja: カード

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
