Pluggable entity view builder (1.1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image
et: Pilt

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Comment
et: Kommentaar

en: Card
et: Kaart
