Pluggable entity view builder (1.1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Comment
tr: Yorum

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Card
tr: Kart
