Pluggable entity view builder (1.1.4) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina
