Pluggable entity view builder (1.1.7) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Card
hu: Kártya

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
