Pluggable entity view builder (1.1.7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Taxonomy term
ta: வகைப்பாட்டு சொல்

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Comment
ta: கருத்து
