Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Send
ca: Enviar

en: Configuration
ca: Configuració

en: Plugin
ca: Connector
