Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Send
de: Senden

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Add plugin
de: Plugin hinzufügen

en: Plugin select
de: Plugin auswählen
