Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Send
el: Αποστολή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Plugin
el: Πρόσθετο
