Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Custom
es: Personalizado

en: Send
es: Enviar

en: Configuration
es: Configuración

en: Plugin
es: Extensión
