Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Custom
fa: سفارشی

en: Send
fa: ارسال

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Plugin
fa: افزونه
