Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Custom
he: מותאם

en: Send
he: שלח

en: Configuration
he: הגדרות

en: Plugin
he: פלאגין
