Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Send
hi: भेजें

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Plugin
hi: प्लगइन
