Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Custom
ja: カスタム

en: Send
ja: 送信

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Plugin
ja: プラグイン
