Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್
