Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Custom
lt: Savitas

en: Send
lt: Siųsti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Plugin
lt: Įskiepis
