Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Send
lv: Sūtīt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Plugin
lv: Spraudnis
