Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Send
nl: Versturen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Plugin select
nl: Plugin selectievakjes
