Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Custom
ro: Personalizat

en: Send
ro: Trimite

en: Configuration
ro: Configurație

en: Plugin select
ro: Selectați pluginul
