Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Custom
ru: Собственная

en: Send
ru: Отправить

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Plugin
ru: Плагин

en: Add plugin
ru: Добавить плагин
