Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Send
sk: Odoslať

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Plugin select
sk: Doplnok výberové pole
