Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Custom
sv: Anpassad

en: Send
sv: Skicka

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Plugin
sv: Insticksprogram
