Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Custom
tr: Özel

en: Send
tr: Gönder

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Plugin
tr: Eklenti
