Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Send
ug: يوللاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
