Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Custom
uk: Власний

en: Send
uk: Надіслати

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Plugin
uk: Плаґін

en: Add plugin
uk: Додати плаґін

en: Plugin select
uk: Список вибору плагінів
