Plugin config form builder (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Send
vi: Gửi

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Plugin
vi: Trình cắm
