Plugin Selection Field (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Field
lt: Laukelis

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
