FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: title
ar: عنوان

en: Development
ar: التطوير

en: type
ar: النوع

en: About
ar: حول

en: form
ar: استمارة
