FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: title
fa: عنوان

en: Development
fa: توسعه

en: type
fa: نوع

en: About
fa: درباره

en: form
fa: فرم
