FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: title
gl: título

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: type
gl: tipo

en: About
gl: Información

en: form
gl: formulario
