FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: title
gu: શીર્ષક

en: Development
gu: વિકાસ

en: type
gu: પ્રકાર

en: About
gu: વિશે
