FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: title
ru: заголовок

en: Development
ru: Разработка

en: type
ru: тип

en: About
ru: Информация

en: form
ru: форма

en: No results
ru: Нет результатов

en: access
ru: доступ
