FormAlter as Plugin (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: title
sl: naslov

en: Development
sl: Razvoj

en: type
sl: tip

en: About
sl: O modulu

en: form
sl: obrazec
